Συμμετοχές Run 2014

Η λίστα αυτή θα ανανεώνεται σε τακτα χρονικά διαστήματα όσο αυξάνονται οι συμμετοχές.

Mountain Run (Ημιμαραθώνιος)

# Ονοματεπώνυμο Κατηγορία Πόλη Ομάδα/Χορηγός
94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΤΣΙΟΣ 18-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
106 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 18-29 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ  SALOMON HELLAS
70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 30-49 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ  PEARL IZUMI / KOURKOURIKIS TRAINING GRUP
50 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ 30-49 KASIMIS TRAINING
27 ΠΑΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 18-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ RUNNING TEAM ETHNIKOU ALEKSANDROUPOLIS
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ 30-49 ΚΑΒΑΛΑ
49 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 30-49 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ROUT 100 Miles AdvEnduRun
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ  18-29 ΚΙΛΚΙΣ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ 
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΩΝΑΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ KILKIS RUNNERS
3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ Γ.Α.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΟΡΕΙΒΑΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΔΑΛΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ 30-49 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Γ: 30+ ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
9 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ
10 ΜΙΛΤΟΣ ΜΠΙΝΕΛΑΣ 30-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ
12 ΠΕΤΡΟΣ ΡΕΠΑΚΗΣ 30-49 ΔΡΑΜΑ NS COACHING
13 ΟΛΓΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ: 30+ ΔΡΑΜΑ Ε.Ο.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
14 ΘΑΝΟΣ ΚΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ KILKIS RUNNERS
15 ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΚΩΤΤΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΟΚ
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ 30-49 ΚΑΒΑΛΑ
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ 18-29 ΚΙΛΚΙΣ ΑΜΠΡΑ ΚΑΤΑ ΜΠΡΑ
18 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΣΙΔΗΡΟΔΡΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
19 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΤΑΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Φ.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΝΙΤΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ Ο.Σ. ΚΙΛΚΙΣ
21 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
22 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΒΕΡΟΙΑ
23 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 30-49 ΒΕΡΟΙΑ
24 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 30-49
25 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΘΩΜΑ Γ: 18-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΓΛΕΜΕΖΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
27 ΠΑΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 18-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ RUNNING TEAM ETHNIKOU ALEKSANDROUPOLIS
28 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CLINITEX
29 GIULA MONACO Γ: 30+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
30 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΕΣΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
32 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ KILKIS TRAIL RUNNING
33 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
34 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΣΛΗΣ 30-49 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
35 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 30-49 ΑΤΤΙΚΗ
36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ 18-29 ΚΙΛΚΙΣ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ
37 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ
38 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
39 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΙΤΑΡΑΣ 18-29 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
40 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΙΣΚΟΣ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
41 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ
42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΟΚ
43 ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
44 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 18-29 ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ KILKIS RUNNING TEAM
46 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ 30-49 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 30-49 ΒΕΡΟΙΑ
48 ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 30-49 ΞΑΝΘΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΞΑΝΘΙΩΤΕΣ
49 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 30-49 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ROUT 100 Miles AdvEnduRun
50 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ 30-49 KASIMIS TRAINING
51 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 30-49 ΒΕΡΟΙΑ
52 ΧΡΥΣΑ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥ ΓΥΝ: 18-29
53 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΙΑΦΑΣ 30-49 ΣΤΡΑΤΟΝΙ Χορτιάτης Trail Run
53 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ 18-29 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ
54 ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑΝΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
55 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 30-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ
56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΣΑΜΟΥΓΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 ΤΑΝΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΓΥΝ: 30+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
59 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΪΜΑΚΤΣΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΔΥΘ
60 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΙΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ 30-49 ΔΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61 KATE ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΓΥΝ: 30+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας
62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
63 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΩΝΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 30-49
65 KATERINA CEKOSKA ΓΥΝ: 30+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
66 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΛΚΙΑΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
67 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 30-49
68 ΣΑΒΒΑΣ ΜΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ 30-49 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας
70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 30-49 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ PEARL IZUMI / KOURKOURIKIS TRAINING GRUP
71 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
72 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΕΝΤΖΟΣ 30-49 ΔΙΑΒΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Μ.Α ΓΕΦΥΡΑ
73 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 18-29 Ο.Σ.ΠΕ.Γ.
74 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΛΟΣ 30-49 ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΕΟΠΣ Μπέλες
75 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΑΧΙΟΓΛΟΥ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ 30-49 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77 ΜΑΚΗΣ ΚΟΤΖΑΪΤΣΗΣ 30-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας
78 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΖΑΜΠΕΛΗ ΓΥΝ: 30+ ΚΙΛΚΙΣ
79 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 30-49 ΞΑΝΘΗ Xanthi Runners
80 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ 30-49
81 ANAΣΤΣΙΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ 30-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
82 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
83 NIKANIDHSOS STEF 30-49 ΣΦΕΝΔΑΜΙ SFENDAMI MOUNTAIN FESTIVAL
84 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ 30-49 ΣΔΥΘ
85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΑΣΙΑΔΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
86 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΟΔΟΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ
87 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΚΟΣ 50+ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ OMG
88 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ
89 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΡΑΛΗΣ 30-49 ΣΤΑΥΡΟΣ
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ 30-49 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
91 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΧΕΙΡΙΔΗΣ 30-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΥΔΑΣ 30-49 ΣΕΡΡΕΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Σερρών
93 ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΙΛΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΤΣΙΟΣ 18-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
95 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΕΣΗΣ 18-29 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΟΣΠΕΓ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ
96 ΜΑΚΗΣ ΜΗΛΙΑΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
97 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 30-49 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
98 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΣΟΣ 30-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ OMG
99 ΡΑΝΙΑ ΣΑΛΑΜΑΝΤΗ ΓΥΝ: 30+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
100 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΤΖΙΕΡΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
101 ΝΙΚΟΣ ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ»ΖΕΥΣ»
102 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΪΛΑΚΗ ΓΥΝ: 30+ ΔΡΑΜΑ
103 ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ ΓΥΝ: 30+ ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΙΔΡΑΙΚΟΣ
104 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 30+49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ CAUCASIAN MOUNTAINEERS
105 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝ: 18-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
106 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 18-29 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ SALOMON HELLAS
107 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΤΣΑΚΙΔΗΣ 30-49 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ 18-29
109 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 30-49 ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
110 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Olympus runner
111 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 30-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
112 MATINA ΚΑΤΣΙΑΠΗ ΓΥΝ: 30+ ΣΔΥΘ
113 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ HARD BODY
114 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
115 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
116 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 30-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
117 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ
118 ΣΙΜΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ
119 ΙΩΣΗΦ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 30-49 ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ Ο.Μ.Γ.
120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΡΟΥΚΗΣ 30-49 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΟΣΠΕΓ
121 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ 30-49 ΚΙΛΚΙΣ Kilkis Runners
122 ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΥ 30-49
123 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
124 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 30-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
125 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΚΑΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΩΡΗΣ 30-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ LE CAFE KORDELIO
127 ΑΡΓΥΡΗΣ ΡΑΜΝΑΛΗΣ 30-49 ΣΕΡΡΕΣ Α.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ-Kerkini Lake Run

Λαϊκός Αγώνας (5χλμ)

# Ονοματεπώνυμο Πόλη Ομάδα/Χορηγός
1 ΜΑΤΙΝΑ ΚΑΤΣΙΑΠΗ   ΣΔΥΘ 
2 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΚΙΛΚΙΣ  PANORAMIX   
3 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ  ΚΙΛΚΙΣ  Α.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΙΛΚΙΣ   
4 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ  ΚΙΛΚΙΣ     
5 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ  ΚΙΛΚΙΣ  KINESIS GYM   
6 ΚΙΚΗ ΡΙΖΟΥ  ΚΙΛΚΙΣ     
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΙΔΗΣ ΚΙΛΚΙΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ   
8 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  ΚΙΛΚΙΣ     
9 ΣΟΦΙΑ ΟΣΕΠΙΔΟΥ  ΚΙΛΚΙΣ  ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ   
10 ΜΑΤΙΝΑ ΚΑΤΣΑΜΑΚΑ ΘΕΡΜΗ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΙΟΘ
12 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΙΑΤΡΟΥΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
13 ΙΟΥΛΙΕΤΑ ΜΠΑΜΠΑΣΙΩΤΟΥ ΓΕΦΥΡΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Μ.Α ΓΕΦΥΡΑ
14 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΜΑΚΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ι.Ο.Θ.
15 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ
16 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Τ.Μ.Θ.
17 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΕΠΑΝΩΜΗ
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΑΚΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ UNDER 3 CLUB
21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22 ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΪΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
23 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΪΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΪΟΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
25 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘ ΓΙΑΝΝΙΣΤΩΝ
26 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΜΑΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
27 ΠΕΤΡΟΣ ΓΟΚΤΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ BAR 2
29 ΑΡΤΕΜΗΣ ΝΕΡΣΙΣΙΑΝ ΚΙΛΚΙΣ BAR 2
30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
32 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΙΛΚΙΣ